Великі дані Vodafone допомогли з’ясувати точну картину приміської міграції Львова

НовиниНовости компаний    12.06.2018 - 14:14

Vodafone Україна спільно із Львівською міською радою провели масштабне дослідження про маятникову міграцію мешканців Львівської області. Дослідження ґрунтується на аналізі великих даних оператора, в основі яких – знеособлені дані про переміщення клієнтів Vodafone.

За результатами дослідження визначено точну кількість людей, які щодня приїжджають до Львова, з яких населених пунктів приїжджає найбільше мешканців, найбільш популярні точки в’їзду до Львова, а також особливості їх навантаження протягом дня.

Як свідчать результати дослідження, в середньому протягом одного дня до Львова приїжджає 152 тис. осіб. У будні дні цей показник зростає до 180 тис., а протягом вихідних зменшується до 79 тис. осіб. Мешканці, які проживають в 15-км зоні навколо Львова, створюють половину загального обсягу людинопотоку.

Костянтин Воробйов, заступника Генерального директора Vodafone Україна: "Дослідження дуже наочно демонструє, як використання великих даних мобільного оператора можуть вирішувати складні й актуальні соціальні питання. Питання громадського транспорту у Львові є одним з найактуальніших, тому ми запропонували місту використати для його вирішення новітній метод "обчислення потоків". Знеособлені узагальнені дані, які ми надали для реалізації цього проекту, дають в цій ситуації найбільш точну інформацію про реальні потоки людей, які щодня в’їжджають у місто з приміських територій – і це не припущення, що базуються на дослідженнях, це математично точні дані".

Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку: "В контексті дослідження, яке ми провели спільно з "Vodafone Україна", отримані результати-показники щодо міграції мешканців Львівської області до Львова є дуже цікавими. Їх будемо використовувати для впровадження електронного квитка, розробки нових транспортних маршрутів, ремонту доріг, проведення благоустрою тощо".

Результати дослідження – інтерактивні діаграми та карту – можна знайти за наступними посиланнями: джерела міграції, точки в’їзду, напрямки потоків.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся