Богословська закликає створити в парламенті нову більшість

Народний депутат Інна Богословська закликає розпочати з завтрашнього дня процес створення в парламенті нової більшості "За гідність", а також прийняти акт ВР про повернення легітимності Конституції 2004 року, передає кореспондент РБК-Україна."Я передлагаю нам усім, хто зібрався тут, і іншим депутатам, я впевнена в тому, що вони зможуть підписати звернення до ВР про створення нової більшості "За гідність" і з завтрашнього дня почати процес", - сказала Богословська.

За її словами, також необхідно прийняти акт ВР про повернення конституційного ладу в 2004 році.

"У кращому випадку, що ми зараз нарахували це 250 голосів (за ухвалення такого акту) і це буде за щастя, тому ми повинні виходити з тих реалій, які є, і якщо ми переламаємо цю ситуацію, повернемо в нормальне русло хід суспільно-політичних подій в країні, то у нас буде 300 (голосів), і ми наступними трьома сотнями голосів доопрацюємо Конституції 2004 року", - сказала Богословська.

Вона також зазначила, що завтра в парламенті необхідно прийняти постанову про зміни графіка роботи ВР, після чого звернеться до депутатів про створення нової більшості. Крім цього, за словами парламентаріїв, необхідно передбачити можливість виходу з нині існуючих фракцій тих депутатів, які сьогодні знаходяться у фракції за рахунок існування змішаної системи виборів.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся