ru ua

Через бойові дії у Донецькій області за 8 місяців загинув 21 мирний житель, - Аброськін

Через бойові дії у Донецькій області за 8 місяців загинув 21 мирний житель, - Аброськін Фото: В'ячеслав Аброськін

Аброськін констатував зниження кількості кримінальних правопорушень у Донецькій області

Через бойові дії у Донецькій області за 8 місяців поточного року загинув 21 мирний житель. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив глава ГУ Національної поліції України в Донецькій області В'ячеслав Аброськін.

"За вісім місяців цього року в Донецькій області відбулося зниження кількості кримінальних правопорушень, в тому числі тяжких та особливо тяжких злочинів...За цей період в результаті бойових дій загинув 21 мирний житель, 94 особи отримали поранення", - написав він.

Аброськін також повідомив, що з 122 вбивств загальнокримінальної спрямованості, 101 - розкрито. З 134 фактів тяжких тілесних ушкоджень, 126 - розкрито з урахуванням минулих років. А з 131 розбійних нападів, розкриті з урахуванням минулих років 110.

"Цього року задокументовано злочинну діяльність 9 організованих злочинних угруповань. Всі дев'ять кримінальних проваджень вже направлені до суду за ст.ст. 257, 187 КК України. 322 учасникам незаконних збройних формувань і їхніх посібникам повідомлено про підозру по ст.256, 258-3, 260, 294 КК України. Встановлено місцезнаходження та затримано 195 осіб, 129 - оголошені в розшук", - написав він.

Деякі результати роботи поліції Донеччини за вісім місяців поточного року. Ділюся підсумками, аби і люди знали, який ста...

Опубліковано Vyacheslav Abroskin 13 вересня 2016 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що влада Російської Федерації утримує у в'язницях за різними оцінками від 5 до 10 тис. громадян України.