Штаб АТО повідомив про відбиту атаку бойовиків у Майорську 4 грудня
За минулу ніч з 5 на 6 грудня 2015 року, проросійські бойовики обстрілювали сили антитерористичної операції (АТО) на Донецькому та Артемівському напрямках. Про це йдеться в повідомленні прес-центру АТО в Facebook.
Повідомляється, що бойовики вели неприцільний вогонь з гранатометів, кулеметів і стрілецької зброї по Авдіївці, Пісках, Новгородському і Троїцькому. Також бойовики з стрілецької зброї обстріляли Зайцеве і Майорськ. З цих же видів озброєння обстріляні сили АТО в Широкиному. У Новгородському також військових обстрілював снайпер бойовиків.
Крім того, в штабі АТО повідомили про відбиту 4 грудня атаку бойовиків в районі Майорська. За даними штабу, близько сотні бойовиків атакували позиції українських військових, однак, зазнавши втрат, відступили.
"Однак сепаратисти відкрили прицільний вогонь по нашим опорним пунктам з 82-міліметрових мінометів, озброєння БМП, станкових протитанкових гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї. В результаті бою українські військовослужбовці знищили 2 одиниці техніки, 1 мінометну обслугу і до 20 бойовиків. Ще близько 30 були поранені", - йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, за даними АПУ, бойовики зосередили "Гради" під Донецьком і Луганськом.