Бойовики на Донбасі перед відступом залишають на вулицях вибухові пристрої, - РНБО
19:24 21.08.2014 Чт
1 мин
Бойовики перед відступом з міст залишають на вулицях вибухові пристрої у вигляді повсякденних предметів. Про це в ході брифінгу заявив спікер інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко, передає кореспондент РБК-Україна.
"У більшості населених пунктів Донецької та Луганської області терористи, відступаючи, залишають за собою велику кількість саморобних мін, які можуть виглядати як звичайний мобільний телефон, ручка чи банка з-під напою", - заявив Лисенко.







(Фото: Facebook /ato.news)
Нагадаємо, як повідомляли напередодні в Міністерстві оборони, терористи на Донбасі використовують заборонені міжнародним законодавством вибухові пристрої.