Бойовики не хочуть залишати влаштовані опорні пункти в районі Станиці Луганської

НовиниНадзвичайні події    02.10.2016 - 11:11
Фото: бойовики
Фото: бойовики
За минулу добу бойовики 47 разів порушили режим тиші Бойовики блокували "Станицю Луганську" з політичних причин, - ЛОДА

У ВСУ підтвердили відведення сил у Золотому

Бойовики самопроголошеної "Луганської народної республіки" не хочуть покидати район Станиці Луганської через облаштовані там опорні пункти. Про це заявив начальник управління зв'язків з суспільством ВСУ Богдан Сеник, повідомляє "112 Україна".

"З приводу Золотого ми підтверджуємо, дійсно, вчора був факт відведення. Що стосується Станиці Луганської та Петровського, то кожен день фіксуються обстріл. Згідно рамкової угоди протягом 7 днів повинно бути чітке, стійке дотримання режиму тиші ", чого зараз не відбувається . ... Ви знаєте, ОРДО і ОРЛО не є сторонами розведення сил і засобів від лінії зіткнення, і бойовики не виконують певних, в даних населених пунктах,заходів з відведення сил і засобів від лінії зіткнення. Оскільки тут є акцент, вони змушені залишити панівні висоти, це в районі Станиці Луганської, де влаштовані опорні пункти, це їм не вигідно, і це є причиною постійних провокацій і обстрілу позицій ВСУ", - розповів Сеник.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в районі міста Золоте Луганської області на 10-й день після домовленостей в Мінську боку здійснили розведення сил.

Читайте в розділі

Іракська армія відбила у ІДІЛ 800 кв. км території навколо Мосула, - Пентагон

Напад на поліцейську академію у Пакистані: 48 загиблих і 100 поранених

У Франції в результаті вибуху на заводі Total постраждали 5 осіб

On Top