Бойовики на Донбасі розкрадають отримані з РФ пальне та запчастини до техніки, - розвідка

НовиниНадзвичайні події    19.06.2017 - 11:23
Фото: бойовики на Донбасі (ednist.info)
Фото: бойовики на Донбасі (ednist.info)

У підрозділах військових РФ на Донбасі проводяться раптові перевірки через незадовільний рівень боєготовності

Бойовики на Донбасі розкрадають отримані з Російської Федерації пально-мастильні матеріали та запчастини до техніки. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Головного управління розвідки Міністерства оборони України у Facebook.

Як зазначається, російське командування, у зв’язку з незадовільним рівнем бойової готовності підрозділів військових РФ на Донбасі, зобов’язало командний склад особисто очолювати раптові перевірки, у першу чергу в передвихідні та вихідні дні.

"Під час перевірки посадовими особами служб озброєння та паливо-мастильних матеріалів 1 АК виявлено: у 3 окремій мотострілецькій бригаді (Горлівка) - чисельні факти розукомплектування і розкрадання отриманих з території РФ ремонтних комплектів і запчастин, внаслідок чого більшість колісної техніки бригади знаходиться у несправному стані, а поточні ремонтні роботи автомобілів транспортної групи проводяться, як правило, за власний рахунок особового складу", - йдеться у повідомленні.

Крім того, зазначається, що в одному з підрозділів у Новоазовську встановлено факти незаконного списання великої кількості пально-мастильних матеріалів та викрадення горючого майже в кожному другому автомобілі з перевірених.

Фото: запис на сторінці у Facebook Головного управління розвідки Міноборони

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що російське командування на Донбасі продовжує приховувати злочини бойовиків.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top