Бойовики блокували "Станицю Луганську" з політичних причин, - ЛОДА

НовиниНадзвичайні події    01.10.2016 - 21:07
Фото: зруйнований міст у Станиці Луганській
Фото: зруйнований міст у Станиці Луганській

Ніякого ремонту мосту у Станиці Луганській не було

У Луганській облдержадміністрації вважають причиною блокування контрольного пункту в'їзду-виїзду "Станиця Луганська" анонсований бойовиками ЛНР на 2 жовтня так званий "праймеріз". Про це заявив заступник голови ОДА Юрій Клименко, повідомляє прес-служба адміністрації.

"Робота КПВВ "Станиця Луганська" потрохи нормалізується, люди переміщуються в обох напрямках. Усі служби працюють у штатному режимі. Як ми й передбачали, ніяких ремонтних робіт на небезпечній ділянці мосту терористи не збирались проводити. Це підтверджують люди, які перейшли з неконтрольованої території у Станицю Луганську", - розповів він.

"Скоріш за все, причини суто політичні: розгойдування ситуації щодо створення демілітаризованих зон. Крім того, завтра у так званій ЛНР "праймеріз", тож, можливо, таким чином вони намагались утримати потенційних виборців", - додав Клименко.

Нагадаємо, вранці 1 жовтня без попередження української сторони бойовики в односторонньому порядку закрили перехід через міст у Станиці Луганській. Офіційною версією було проведення ремонту дерев’яної конструкції, що закриває пошкоджену частину мосту через р. Сіверський Донець.

On Top