Бойовики блокували "Станицю Луганську" з політичних причин, - ЛОДА

НовиниНадзвичайні події    01.10.2016 - 21:07
Фото: зруйнований міст у Станиці Луганській
Фото: зруйнований міст у Станиці Луганській

Ніякого ремонту мосту у Станиці Луганській не було

У Луганській облдержадміністрації вважають причиною блокування контрольного пункту в'їзду-виїзду "Станиця Луганська" анонсований бойовиками ЛНР на 2 жовтня так званий "праймеріз". Про це заявив заступник голови ОДА Юрій Клименко, повідомляє прес-служба адміністрації.

"Робота КПВВ "Станиця Луганська" потрохи нормалізується, люди переміщуються в обох напрямках. Усі служби працюють у штатному режимі. Як ми й передбачали, ніяких ремонтних робіт на небезпечній ділянці мосту терористи не збирались проводити. Це підтверджують люди, які перейшли з неконтрольованої території у Станицю Луганську", - розповів він.

"Скоріш за все, причини суто політичні: розгойдування ситуації щодо створення демілітаризованих зон. Крім того, завтра у так званій ЛНР "праймеріз", тож, можливо, таким чином вони намагались утримати потенційних виборців", - додав Клименко.

Нагадаємо, вранці 1 жовтня без попередження української сторони бойовики в односторонньому порядку закрили перехід через міст у Станиці Луганській. Офіційною версією було проведення ремонту дерев’яної конструкції, що закриває пошкоджену частину мосту через р. Сіверський Донець.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top