У найближчі три місяці в Україні запрацює німецька група з енергоефективності

НовиниЕнергетика    30.09.2016 - 13:33
Фото: Геннадій Зубко
Фото: Геннадій Зубко
Світовий банк готовий підтримати реформу теплоенергетики в Україні, - Зубко ЄС може виділити 100 млн євро на створення Фонду енергоефективності, - Зубко

Експертами групи будуть представники німецького бізнесу

В найближчі два-три місяці в Україні запрацює німецька експертна група з впровадження енергоефективних заходів. Про це на своїй сторінці в Facebook написав віце-прем'єр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

"У найближчі два-три місяці в Україні запрацює експертна група з представників німецького бізнесу для надання практичних консультацій щодо впровадження енергоефективних заходів", - написав Зубко.

За його словами, про це сьогодні домовилися з представниками Німецько-української промислово-торгової палати.

"Це будуть консультанти - представники німецьких компаній, які працюють на реальному ринку. Вони будуть надавати експертні практичні консультації та висновки енергоаудиту, энергосервісу, виробництва енергоефективного обладнання, аналізу та оцінок ризиків. Німецькі партнери готові допомагати нам у впровадженні реформи і вже сьогодні готувати для цього свій бізнес, потужності і надавати фахівців", - йдеться в повідомленні.

 

У найближчі два-три місяці в Україні запрацює експертна група з представників німецького бізнесу для надання практичних ...

Опубліковано Геннадієм Зубком 30 вересня 2016 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Верховній Раді рекомендують затвердити основи сертифікації енергоефективності будівель.

Читайте в розділі

Середній тариф ГК ТЕС "ДТЕК Енерго" в січні-жовтні складе 1,1 грн/кВт-год

Ціна нафти Brent перевищила позначку в 50 доларів за барель

Путін пообіцяв за 2 роки вирішити проблеми з енергозабезпечення Криму

On Top