У найближчі 10 років не буде необхідності в підвищенні пенсійного віку, - Рева

У найближчі 10 років не буде необхідності в підвищенні пенсійного віку, - Рева
Фото: Андрій Рева (Віталій Носач)

При цьому потрібно детінізувати резерв тіньової економіки

Міністр соцполітики Андрій Рева заявив, що пенсійний вік найближчим часом підвищувати не збираються, а кількість платників податків будуть збільшувати за рахунок детінізації "резерву тіньової економіки". Про це в інтерв'ю він повідомив виданню "Обозреватель".

"Ось коли ми витягнемо людей з "тіні" по максимуму - так, щоб хоча б відсотків 90-95 працювали легально, тоді скажемо: "Стоп! Більше резервів немає". Ми порахували, що в найближчі 10 років не буде необхідності в підвищенні пенсійного віку. Через 10 років така проблема теоретично може виникнути - будемо дивитися", - сказав міністр соцполітики.

Нагадаємо, Нацбанк застерігає, що прискорене збільшення соціальних витрат бюджету (мінімальної зарплати і пенсій, - ред.) порівняно з темпами зростання продуктивності праці може посилити інфляційний тиск в Україні. За прогнозами НБУ, протягом 2018 року рівень загальної інфляції в Україні залишиться на рівні 8,9%, а базової - на рівні 8,2%.
 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся