Скорочення чисельності працівників центральних органів виконавчої влади, проведене у 2011 р., дало можливість скоротити видатки на оплату праці адміністративного персоналу на 1 млрд грн. Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів.
Згідно повідомленню, зекономлені кошти були направлені на підвищення рівня соціальних гарантій працівникам бюджетної сфери.
Мінфін нагадав, що в результаті оптимізації системи центральних органів виконавчої влади, кількість органів було скорочено з 104 до 74. Загалом, в результаті проведення першого етапу адміністративної реформи, забезпечено загальне скорочення чисельності державних службовців в центральних апаратах центральних органів виконавчої влади на 3,3 тис. одиниць (17,3%).