Бізнес позитивно оцінює об'єднання митниці і податкової, - експерти

Четвер 27 грудня 2012 11:17

Українські бізнесмени позитивно оцінюють створення Міністерства доходів і зборів (МДЗ), упевнені експерти.

На думку голови комісії УСПП з питань економічної політики Юлії Дроговоз, єдина структура полегшить роботу підприємств і підприємців за рахунок зниження фіскального тиску на місцях та спрощення процедури взаємодії з органами влади. «Крім того, об'єднання податкової та митної служб в рамках одного відомства збільшить самостійність фіскальних органів та підвищить їх відповідальність», - сказала Дроговоз.

«Єдиний центр прийняття рішень завжди створює більш сприятливі умови для бізнесу», - підтримав таку думку член ради НБУ, академік Валерій Геєць.

В цілому, за словами опитаних фахівців, від створення МДЗ бізнес повинен отримати низку переваг. Зокрема, бізнесмени очікують, що відпаде необхідність брати одні довідки у податківців, щоб потім передати їх митникам, оскільки інформаційні бази двох відомств повинні, швидше за все, об'єднатися.

Читайте також: Створення Міністерства доходів та зборів може зменшити фіскальний тиск на бізнес, - експерти

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся