У ГПУ прокоментували ситуацію зі взяттям біо-зразків у підозрюваних у вбивстві Бузини

НовиниСуспільство    13.07.2016 - 03:57
Фото: у ГПУ стверджують, що ніяких побоїв чи заподіяння тілесних ушкоджень Медведька і Полищуку не було
Фото: у ГПУ стверджують, що ніяких побоїв чи заподіяння тілесних ушкоджень Медведька і Полищуку не було

Висновок було зроблено на підставі перегляду "повного немонтованого запису" слідчих дій

Відбір біо-зразків у підозрюваних у вбивстві журналіста Олеся Бузини Андрія Медведька і Дениса Поліщука выдбувся настільки коректно, наскільки дозволяли ситуація і їхня поведінка. Про це повідомила прес-секретар ГПУ Надія Максимець на сторінці Facebook.

Висновок було зроблено на підставі перегляду "повного немонтованого запису" слідчих дій.

"Спочатку представники прокуратури запропонували Медведька і Поліщуку добровільно надати зразки, але вони відмовилися. Після цього їм зачитали ухвалу Печерського районного суду Києва про дозвіл на відбір зразків у примусовому порядку", - написала Максимець.


За її словами, підозрювані знову відмовилися і почали чинити активний опір, знищуючи процесуальні документи і намагаючись пошкодити обладнання експертів.

"У зв'язку з цим, максимально коректно, наскільки дозволяли ситуація і їх поведінка, зразки були взяті і опечатані. Все відбувалося в присутності їх представників, свідків, експертів. Все фіксувалося на відео. Ніяких побоїв або заподіяння тілесних пошкоджень не було", - запевнила Максимець.

Раніше ЗМІ повідомляли про те, що 12 липня в будівлі слідчого управління прокуратури Києва побили підозрюваних у вбивстві журналіста Олеся Бузини Андрія Медведька і Дениса Поліщука.

Нагадаємо, обвинувальні акти проти підозрюваних у вбивстві Бузини скоро передадуть до суду.

 

On Top