Біатлон. Українка Джима поліпшила результат відразу на 13 позицій в переслідуванні Рупольдингу

Біатлон. Українка Джима поліпшила результат відразу на 13 позицій в переслідуванні Рупольдингу Фото: кращою серед українок стала Юлія Джима (Getty Images)

У німецькому Рупольдингу завершилася остання біатлонна гонка у жінок шостого етапу Кубка світу. Перемогу в переслідуванні здобула норвежка Марте Олсбю Ройселанд, кращою серед українок стала Юлія Джима з 23-м результатом.

Детальніше про гонку - в матеріалі РБК-Україна.

Джима мала 37-й стартовий номер і починала гонку з відставанням в 1 хвилину і 46 секунд. Щоправда, троє біатлоністок перед українкою не вийшли на старт. Незважаючи на 3 промахи Джима показала 19-й результат по швидкості і змогла поліпшити свої позиції.

Ще одна українка, яка вийшла на гонку - Ірина Петренко, також піднялася на 8-му позицій, порівняно зі стартовим номером, і фінішувала 33-ю. Вона була більш точною, ніж Джима, допустивши лише один промах, але показала не найкращу швидкість.

А ось Валентина Семеренко, яка також за підсумками спринту завоювала право на участь у переслідуванні, на старт не вийшла.

Перемогу ж впевнено здобула новержка Ройселанд. Вона стартувала другою з 22-секундним відставанням від шведки Ельвіри Еберг, але змогла ідеально пройти вогневі рубежі, показавши чотири нулі і привізши на фініші 20 секунд переваги тій же шведці. Друге і третє місця зайняли сестри Ельвіра і Ханна Еберг.