Біатлон. Підручний сьомий, ще троє українців у топ-30 спринту Рупольдингу: найкраща гонка сезону

Біатлон. Підручний сьомий, ще троє українців у топ-30 спринту Рупольдингу: найкраща гонка сезону Фото: Дмитро Підручний зупинився за крок від квіткової церемонії (Getty Images)

У німецькому Рупольдингу відбулася чоловіча спринтерська гонка шостого етапу біталонного Кубка світу. Відразу четверо українців потрапили в топ-30, а Дмитро Підручний і зовсім зупинився за крок від квіткової церемонії - у нього сьоме місце.

Детальніше - в матеріалі РБК-Україна.

Гонка проходила при відмінних погодних умовах. Тому в першій десятці відразу шестеро біатлоністів з нулем в графі промахів і жодного з більш ніж одним штрафом. Найкращий результат серед українців у Дмитра Підручного, який з одним промахом показав сьомий результат, відставши від лідера на менш ніж 50 секунд.

Також до першої тридцятки потрапили Богдан Цимбал (17 місце), Артем Прима (22) та Антон Дудченко (26). У всіх трьох також по одному промаху.

Єдиним українцем, який виявився не тільки за межами залікової зони, але і не пробився в гонку-переслідування, став Артем Тищенко. Він допустив два промахи на останньому вогневому рубежі і фінішував 90-м.

Перемогу в спринті здобув француз Кантен Фійон Майє, друге місце у німця Бенедикта Долля, третій-Білорус Антон Смольський.

У підсумку Підручний, Цимбал, Прима і Дудченко заробили 36, 24, 19 і 15 балів відповідно і виступлять у неділю в гонці-переслідуванні.

У Кубку націй наші біатлоністи набрали 379 балів, що є поки що найкращим результатом сезону. Наша команда залишається на сьомому місці. В індивідуальному заліку найкращим серед українців залишається Підручний - 31 місце.