Біатлон. Семеренко завершила спринтерську гонку Оберхофа в топ-15

Біатлон. Семеренко завершила спринтерську гонку Оберхофа в топ-15 Фото: Валентина Семеренко стала кращою серед українських біатлоністок (biathlon.com.ua)

У німецькому Оберхофі відбулася жіноча спринтерська гонка п'ятого етапу Кубка світу з біатлону. Відразу три українки фінішували в топ-40.

Детальніше - в матеріалі РБК-Україна.

Валентина Семеренко, яка повернулася в основну команду, показала ідеальну стрілянину, і з двома нулями завершила гонку з 13-м результатом.

У Юлії Джими стрілянина не надто вийшла-аж 3 промахи, проте вона продемонструвала хороший хід і опинилася на 21-му місці в підсумковому протоколі.

Ще одна представниця України Дар'я Блашко виявилася 31-ю. Вона так само як і Семеренко пройшла дистанцію без промахів, але мала проблеми зі швидкістю.

Ще дві українки в залікову зону потрапити не змогли. Бех катерина стала 85-й, Ольга Абрамова 87-й.

Перемогу в спринті здобула новержка Марті Ольсбю Ройселанд. Друге місце у білоруски Анни Сола, третя - француженка Жюлья Симон.

За підсумками гонки Семеренко заробила 28 очок, Джима - 20 балів, Блашко - 10. Всі вони пробилися в гонку-переслідування.