В Оберхофі пройшла перша біатлонна гонка 2022 року: двоє українців у топ-30

В Оберхофі пройшла перша біатлонна гонка 2022 року: двоє українців у топ-30 Фото: Антон Дудченко став другим серед українців з 26-м результатом (Getty Images)

У німецькому Оберхофі відбулася перша біатлонна гонка Кубка світу в 2022 році - чоловічий спринт. У залікову зону потрапили двоє українців - Богдан Цимбал (19-е місце) і Антон Дудченко (26).

Детальніше - в матеріалі РБК-Україна.

Гонка проходила при досить складних погодних умовах-крім снігопаду на вогневих рубежах спостерігався сильний вітер. У підсумку лише 5 з 108 стартували біатлоністів змогли відстрілятися на нуль.

Кращим серед українців став Богдан Цимбал, який допустив лише один промах. У підсумку він показав 19-й результат і заробив 22 очки в залік Кубка світу. Також у залікову зону потрапив Антон Дудченко. У нього також один промах і 26 місце, що дало 15 балів.

Дмитро Підручний, Артем Прима і Тарас Лесюк допустили по 4 промахи. При цьому Підручний зміг зайняти місце в топ - 60 і пробитися в гонку-переслідування - у нього 44-й результат. Прима і Лесюк завершили гонку з 66-м і 76-м місцем відповідно.

Перемогу в спринті здобув росіянин Олександр Логінов, друге місце у француза Емільєна Жаклена, третій - норвежець Стурла Легрейд.