Біатлон. Підручний зберіг місце в топ-20 гонки-переслідування в Хохфільцені

Біатлон. Підручний зберіг місце в топ-20 гонки-переслідування в Хохфільцені Фото: Дмитро Підручний фінішував на 16-му місці (Getty Images)

В австрійському Хохфільцені завершилася чоловіча біатлонна гонка-переслідування третього етапу Кубка світу. Найкращому серед українців став Дмитро Підручний, який фінішував на 16-му місці.

Детальніше - в матеріалі РБК-Україна.

Найкращий у спринті серед українців Артем Прима на старт не вийшов. Підручний же стартував з 18-го місця і після двох вогневих рубежів йшов сьомим з нулем промахів. Однак на двох останніх стрільбах українець допустив по одному промаху і опустився на 16-е місце.

Також у гонці брали участь ще двоє українців-Антон Дудченко та Артем Тищенко. Кожен з них допустив по два промахи і завершили гонку на 30-му і 45-му місцях відповідно.

Переможцями переслідування стали французи, які зайняли всі три місця на п'єдесталі. Перше місце у Кантена Фіона Майє, другий-Емільєн Жаклен, третій - Симон Дестьє.