Безпековий пакет Мінських домовленостей має передувати політичному, - Порошенко

НовиниПолітика    23.10.2016 - 20:29
Фото: Петро Порошенко розповів про домовленості нормандської четвірки
Фото: Петро Порошенко розповів про домовленості нормандської четвірки

Безпековий пакет, у тому числі, включає завершення розведення військ на трьох ділянках

Президент Петро Порошенко заявив, що безпековий пакет Мінських домовленостей має передувати політичному. Про це він сказав в інтерв’ю українським телеканалам увечері 23 жовтня.

"Україна чітко наголошує: безпековий пакет Мінських домовленостей має передувати політичному", - наголосив глава держави.

За його словами, безпековий пакет, у тому числі, включає завершення розведення військ на трьох ділянках - у Золотому, Петрівському, Станиці Луганській.

"Щоб спростувати будь-яку брехню - з жодного клаптика селища Україна не відходить. Україна знімає один спостережний пост. Із того боку представники російських терористичних військ знімають три пости", - запевнив президент.

Він також повідомив, що ще є чотири наступні зони, де має відбутися режим розведення.

"Однією з цих чотирьох зон, я це чітко наголосив під час зустрічі у Нормандському форматі, має бути Дебальцеве", - підкреслив Порошенко.

Нагадаємо, раніше президент Порошенко пояснив, що передбачає домовленість щодо затвердження "дорожньої карти" Мінських домовленостей.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Порошенко пояснив, що передбачає "дорожня карта" Мінських домовленостей У Кремлі заявили про відсутність взаєморозуміння лідерів "нормандської четвірки"
On Top