Безмитний імпорт нафтопродуктів до України підриває нафтопереробну галузь, - ТНК-ВР

Схема безмитного імпорту нафтопродуктів до України підриває нафтопереробну галузь. Таку думку висловив журналістам виконавчий директор ТНК-ВР Герман Хан, передає кореспондент РБК-Україна.

"Є така компанія "Лівела", яка поставила значні обсяги нафти і нафтопродуктів за пільговою схемою митного оформлення", - відзначив Г.Хан. На його думку, "ця конструкція істотним чином негативно впливає на формування інвестиційного клімату в Україні". НПЗ працюють із сплатою всіх податків до бюджету і конкурувати з пільговими обсягами імпортного палива не можуть.

Виконавчий директор ТНК-ВР упевнений, що через таку схему значні суми недоотримує бюджет України. Крім того, пропадають стимули інвестувати в українську нафтопереробку. "Ця схема працює вже два місяці, ми чуємо про те, що вона має бути перекрита в середині листопада, але негативний ефект від її впровадження обраховуватиметься роками і сотнями мільйонів доларів недоїнвестованих грошей", - упевнений Г.Хан.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся