Бернанке: Економіка США в 2012 р. сильніша і стабільніша, ніж в 2011 р

НовиниЕкономіка    28.03.2012 - 10:08

Економіка США в 2012 р. сильніша і стабільніша, ніж в 2011 р. Про це глава Федеральної резервної системи (ФРС) Бен Бернанке заявив 27 березня 2012 р. в інтерв'ю американському новинному каналу ABC.

"Так, я сплю трішки краще. Але все одно, я думаю, що дуже важливо не бути самовдоволеним. Нас чекає довгий шлях, нам потрібно багато чого добитися, і ми продовжимо робити все можливе", - сказав Бернанке.

Як першочергові завдання глава ФРС відзначив необхідність створення нових робочих місць і відновлення ринку житла. При цьому Бернанке зазначив, що в подальші роки кількість безробітних в США може перевищувати середній рівень.

Коментуючи зростання цін на паливо, Бернаке сказав, що вони негативно впливають на життя простих американців, проте в цілому є помірним ризиком для економічного зростання.

Глава ФРС не виключив третього раунду програми "Кількісного пом'якшення", якщо в цьому виникне необхідність, проте не вдався до подробиць.

Зазначимо, що опоненти Бернанке стверджують, що політика ФРС щодо насичення ринку ліквідністю і викупу проблемних активів сприяє зростанню інфляції. Крім того, йому багато раз дорікали в недооцінці серйозності фінансової кризи 2008-2009 рр.

Нагадаємо, представник ФРС Ерік Розенгрен заявив, що високі ціни на нафту можуть перешкодити економічному зростанню в США.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top