Білий дім засудив "огидні" дії Асада і Росії в Алеппо

НовиниПолітика    19.11.2016 - 20:31
Фото: Сюзан Райс
Фото: Сюзан Райс

США закликають РФ негайно вжити кроків для деескалації насильства в Сирії

Сполучені Штати Америки засудили авіаудари урядових сил по медичних закладах у східній частині сирійського міста Алеппо, яка контролюється повстанцями. Про це заявила радниця президента США з питань національної безпеки Сюзан Райс 19 листопада, передає DW.

"США найрішучішим чином засуджують ці жахливі атаки проти медичної інфраструктури та працівників гуманітарних організацій. Цим огидним діям не може бути виправдання", - наголосила представниця Білого дому.

За її словами, США "вимагають негайного припинення цих бомбардувань та закликають Росію негайно вжити кроків для деескалації насильства і сприяти доставці гуманітарної допомоги для сирійського народу".

"Сирійський режим та його союзники, особливо Росія, несуть відповідальність за безпосередні та довгострокові наслідки цих дій у Сирії та за її межами", - додала Райс.

Нагадаємо, внаслідок інтенсивних бомбардувань східної частини Алеппо авіацією та артилерією військ президента Башара Асада, підтримуваних російською армією, 19 листопада загинуло щонайменше 27 цивільних осіб.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top