Білорусія може не отримати новий кредит МВФ через політичні мотиви, - Нацбанк країни

Білорусія може не отримати новий кредит Міжнародного валютного фонду (МВФ) з політичних мотивів, заявила журналістам голова правління національного банку республіки Надія Єрмакова.
"Чи буде кредит? Можливо, і не буде, навіть якщо ми на 100% виконаємо всі, залишаються політичні моменти, а це, виявляється, найважливіший фактор у взаєминах з МВФ, - зазначила вона. - І навіть не з тієї місією, яка у нас була, а з директорами від тих країн, які сьогодні в Білорусії бачать більше політику, ніж економіку і партнерство".
За словами Єрмакової, це "не вигадка білоруського Нацбанку, позиції цих директорів відображені в протоколах засідань, де вони говорили і про політв'язнів, і про інших питаннях".
Як раніше повідомлялося, уряд Білорусії і Нацбанк країни 31 травня 2011 р. звернулися до МВФ з проханням про надання стабілізаційного кредиту. Білорусія розраховує одержати від фонду 3-7 млрд дол.
В 2009-2010 рр. Білорусія отримала п'ять траншів кредиту МВФ приблизно на 3,46 млрд дол.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся