Бельгія підтримує безвізовий режим між Україною та ЄС

НовиниПолітика    08.11.2016 - 12:22
Фото: віце-прем'єр-міністр Бельгії Дідьє Рейндерс
Фото: віце-прем'єр-міністр Бельгії Дідьє Рейндерс

Климпуш-Цинцадзе зустрілася з віце-прем'єром Бельгії Дідьє Рейндерсом

Бельгія готова підтримати надання Україні безвізового режиму з Європейським союзом. Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України.

Так, під час робочого візиту до Брюсселя віце-прем'єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з віце-прем'єр-міністром, міністром закордонних та європейських справ Королівства Бельгія Дідьє Рейндерсом.

"Пан Рейндерс підтвердив, що Україна виконала абсолютно всі зобов'язання плану дій візової лібералізації, і Бельгія готова підтримати  позитивне рішення щодо України. Це станеться, щойно в триалозі між європейськими інституціями буде вирішено питання механізму можливого призупинення дії безвізового режиму для третіх країн", - зазначається в повідомленні.

Крім того, сторони відзначили активізацію політичного діалогу між Україною та Бельгією, у тому числі його парламентського виміру, взаємовигідну співпрацю двох країн у рамках міжнародних організацій, відновлення позитивної динаміки торговельно-економічних відносин, а також значний потенціал двостороннього співробітництва у сфері культури.

Нагадаємо, європейські інституції на цьому тижні не погодять механізм припинення дії безвізового режиму, без якого блокується скасування віз для України.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top