У Білорусі розповіли подробиці навчань "Захід-2017"

У Білорусі розповіли подробиці навчань "Захід-2017"
Фото: Олег Бєлоконєв (mil.by)

"Захід-2017" пройде з 14 по 20 вересня

Керівник навчань "Захід-2017" від білоруської сторони, начальник генштабу ЗС - перший заступник міністра оборони Олег Бєлоконєв сьогодні розкрив журналістам деякі подробиці задуму навчаннь. Про це повідомляє БЕЛТА.

"Виходячи з подій, що відбуваються в країнах Близького Сходу, в основу задуму покладено один з таких варіантів виникнення кризової ситуації і наростання конфлікту, пов'язаних із зростанням активності незаконних збройних формувань, міжнародних сепаратистських і терористичних організацій, що мають зовнішню підтримку", - зазначив Бєлоконєв.

Як повідомляє джерело, протиборчі сторони умовно розташовані в межах реальних кордонів Білорусі.

"Білорусь прагне не допустити розв'язання збройного конфлікту, дестабілізації обстановки в регіоні", - сказав перший заступник міністра.

Він додав, що Росія у відповідності з діючою нормативною правовою базою надає політичну підтримку, а також фінансову, військово-технічну і військову допомогу.

Зазначено, що виходячи із задуму, визначена тема навчання - "Підготовка і застосування угруповань військ (сил) в інтересах забезпечення воєнної безпеки Союзної держави".

Відзначимо, що "Захід-2017" пройде з 14 по 20 вересня на території Білорусі і трьох російських полігонах.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що начальник Генерального штабу Збройних сил Білорусі Олег Бєлоконєв відкидає заяви про те, що спільні білорусько-російські військові навчання "Захід-2017" можуть бути використані для нападу на Україну.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся