Білорусь зацікавлена в якнайшвидшому врегулюванні конфлікту на Донбасі, - Лукашенко

Вівторок 16 червня 2015 15:06
Білорусь зацікавлена в якнайшвидшому врегулюванні конфлікту на Донбасі, - Лукашенко
Фото: Олександр Лукашенко

Лукашенко: "ця війна вже практично у нас"

Білорусь зацікавлена в якнайшвидшому врегулюванні конфлікту на Донбасі. Про це сьогодні заявив Президент Білорусі Олександр Лукашенко на зустрічі з генеральним секретарем ОБСЄ Ламберто Дзанньєром і директором БДІПЛ ОБСЄ Міхаелем Георгом Лінком, передає прес-служба лідера Білорусі.

"Цей конфлікт, ця війна вже практично у нас. Це не десь там далеко, в Лівії, Сирії чи Іраку, - це у нас. Тому ми дуже обережно ставимося до цього дуже не хотіли б, щоб ескалація конфлікту", - підкреслив Олександр Лукашенко.

Президент зазначив, що Білорусь також виступає за посилення ролі ОБСЄ в Європі, зокрема при врегулюванні ситуації в Україні.

Глава держави підкреслив, що аж ніяк не хоче сказати, що ОБСЄ не грає ніякої ролі в нейтралізації ситуації в Україні.

"Як раз навпаки. Це єдина організація, яка відіграє значну роль у врегулюванні конфлікту і припинення військових дій в Україні. Але факт залишається фактом, ми б хотіли бачити більшу залученість ОБСЄ, велику роль цієї організації в нормалізації ситуації в Україні", - заявив Президент.

У свою чергу генеральний секретар ОБСЄ Ламберто Дзанньер заявив, що організація визнає важливу роль Білорусі в процесі мирного врегулювання конфлікту в Україні.

Нагадаємо, в Мінську почалися переговори підгруп контактної групи по врегулюванню ситуації в Україні. Також на сьогодні заплановано зустріч самої контактної групи.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся