Білорусь у 1,5 рази підвищує тарифи на транзит нафти своєю територією

Білорусь у 1,5 рази підвищує тарифи на транзит нафти своєю територією
Фото: нафтопровід "Дружба" в Білорусі

Йдеться про транспортування нафти по магістральних трубопроводах "Дружба"

Білорусь із 11 жовтня підвищує на 50% тарифи на транзит нафти через свою територію по магістральних трубопроводах. Відповідне рішення ухвалило Міністерство антимонопольного регулювання і торгівлі країни від 28 вересня 2016 року, текст якого опубліковано на Національному правовому інтернет-порталі.

Зокрема в постанові згадуються тарифи на послуги з транспортування нафти по магістральних трубопроводах підприємств "Гомельтранснафта Дружба" і "Полоцктранснефть Дружба".

Зазначено, що тариф за маршрутом Унеча (Високе) - Адамова Застава виросте з 267,32 до 400,98 російських рублів за тонну нетто (без урахування податку на додану вартість), Унеча (Високе) - Броди - з 114,82 до 172,23 рублів.

Своєю чергою тариф за маршрутом Невель (Великі Луки) - Полоцьк - Висока виросте з 32,31 до 48,47 рублів. Йдеться про послуги з прийому і транспортування нафти для подальшого заміщення за напрямками: Німеччина, Чехія, Словаччина, Польща, Угорщина, Україна.

Цей документ набуває чинності через 10 днів після його офіційного опублікування.

Як відомо, територією Білорусі проходять північна і південна гілки магістрального нафтопроводу "Дружба".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна та Білорусь розглядають можливість розвитку нових транспортних маршрутів за напрямком "Каспій-Європа".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся