ru ua

Україна і Білорусь розвиватимуть транспортні коридори "Каспій-Європа"

Україна і Білорусь розвиватимуть транспортні коридори "Каспій-Європа" Фото: Геннадій Зубко обговорив транспортні маршрути з Білоруссю

Перспективними названо транспортні формати "Київ-Мінськ-Варшава", "Київ-Мінськ-Вільнюс" і "Київ-Мінськ-Рига"

Україна та Білорусь розглядають можливість розвитку нових транспортних маршрутів за напрямком "Каспій-Європа". Про це йшлося на зустрічі віце-прем'єра - міністра регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Геннадія Зубка та міністра закордонних справ Білорусі Володимира Макея, повідомляє прес-служба Кабміну.

"Разом із Білоруссю маємо посилити економічну вагу транспортного коридору між країнами ЄС та Причорноморським басейном", - заявив Зубко.


Він відзначив перспективність розширення обсягів перевезень контейнерними потягами "Вікінг" і "ЗУБР". За словами віце-прем'єра, для збільшення обсягів перевезень транзитних вантажів через Білорусь і Україну необхідно продовжити дію тарифних умов, встановити конкурентні тарифи.

"Україна, своєю чергою, продовжить розвиток поромного сполучення за маршрутом "Європа - Кавказ - Азія", що збільшить товаропотоки в напрямку "Балтійське море - Чорне море", - наголосив Зубко.

Перспективними напрямками співпраці з Білоруссю він також назвав транспортні формати "Київ-Мінськ-Варшава", "Київ-Мінськ-Вільнюс" і "Київ-Мінськ-Рига".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Японія може долучитися до ремонту українських доріг і мостів.