ua en ru

Байден заявив про готовність США до військового вирішення конфлікту в Сирії

16:06 23.01.2016 Сб
1 мин
Байден провів зустріч з прем'єр-міністром Туреччини
Байден заявив про готовність США до військового вирішення конфлікту в Сирії Фото: Джозеф Байден

Віце-президент США Джозеф Байден заявив, що США і Туреччина повинні бути готові до військового вирішення конфлікту в Сирії, якщо політичне буде неможливо. Про це Байден заявив на спільній прес-конференції з прем'єр-міністром Туреччини Ахметом Давутоглу, передає Reuters.

"Ми знаємо, що було б краще досягти політичного рішення (конфлікту - ред.), але ми готові, якщо це буде неможливо, знайти військове вирішення цієї операції і вигнати "Ісламську державу", - заявив Байден.

За словами Байдена, вони з Давутоглу також обговорили, як союзники по НАТО, можуть продовжити підтримку арабів-сунітів, які воюють проти президента Сирії Башара Асада.

Нагадаємо, США збираються найближчим часом відправити 101 повітряно-десантну дивізію в Іраку для боротьби з "Ісламською державою".

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: