Баварія - Севілья: онлайн-трансляція матчу за Суперкубок УЄФА (рахунок 2:1)

Баварія - Севілья: онлайн-трансляція матчу за Суперкубок УЄФА (рахунок 2:1) Фото: "Баварія" - "Севілья" (twitter.com/SevillaFC)

Переможець Ліги чемпіонів "Баварія" зійдеться з тріумфатором Ліги Європи "Севільєю" в матчі за Суперкубок УЄФА. Трансляція розпочнеться на РБК-Україна о 22:00, а дивитися поєдинок можна на телеканалі "Футбол 3".

Матч завершено 2:1

112 хв. "Баварія" не залишає "Севільї" жодної можливості для контратаки.

106 хв. "Севілья" не здається! На початку другого тайму додаткового часу Ескудеро пробив у падінні після прострілу Окампоса - м'яч пролетів в декількох метрів від мети.

104 хв. ГОООООООООЛ! Мартінес забиває. Після розіграшу кутового м'яч опиняється у Алаби, який б'є з-за меж штрафного. Буну парирує перед собою на Хаві, який головою і вражає ворота. Все-таки добивається свого "Баварія"!

94 хв. На самому початку додаткового часу Ен-Несірі знову не реалізує забійний момент.

90+4 хв. Сповіщає про закінчення другого тайму.

87 хв. "Севілья" мала шанс на мільйон - команда могла вийти вперед за три хвилини до кінця поєдинку. Ен-Несірі виявився сам на сам з Нойером, але не реалізував свій шанс.

80 хв. "Севілья" атакує: Торрес навісив у центр чужого штрафного, де арбітр зафіксував фол в атаці з боку Окампоса.

70 хв. А ось довгоочікувана атака "Севільї", але збентежити "Баварію» не повчитися, і відразу отримують у відповідь контратаку. Сане кинувся в прорив до чужого штрафного, але був зупинений відвертим фолом з боку Фернандо.

64 хв. М'яч знову у воротах "Севільї", який відправив Сані, але знову голи немає. Аарбітр взяття воріт не зарахував через фолу з боку Левандовскі проти Ескудеро.

64 хв. Потужніший тиск на ворота "Севільї", але захист стоїть стіною, кидаючись під кожен удар.

58 хв. Гнабрі пробив з-за меж штрафного, але все відбиває воротар. Слідом Сане на добиванні, але на цей раз підставляється захисник. Всім світом обороняється "Севілья".

56 хв. Співучасник створеного в першому таймі пенальті Люк Де Йонг залишає поле, замість нього виходить Ен-Несірі. Слідом за Де Йонгом тренерський штаб німців змінює Ракитича, Олівер Торрес замість нього.

51 хв. Левандовскі зіграв в стінку з Мюллером і спокійно відправив м'яч у порожні ворота, але швидкий гол у мюнхенців не вийшов - через офсайд у поляка арбітр взяття воріт не зарахував!

49 мин. Мяч под контролем у "Баварии".

46 хв. Почалася друга половина гри.

45+1 хв. Завершився перший тайм. Відпочиваємо.

42 хв. "Баварія" продовжує активно атакувати.

36 хв. Де Йонг переграє Нойєра, м'яч у воротах, але рахунок колишній. Арбітр зафіксував у голландця офсайд.

34 хв. ГООООООООООЛ! Горецький розстрілює ворота суперника. Йому здорово скинув м'яч під удар Левандовські.

26 хв. Поки кращий момент у "Баварії"! Мюллер відпасував на Павара, який опинився один перед воротами, але в дотик пробив повз дальній кут.

18 хв. "Баварія" після пропущеного м'яча спокійно собі і далі йде в атаку.

13 хв. ГООООООООООЛ! Окампос впевнено реалізував 11-метровий в лівий кут, без жодного шансу для Нойєра, який пірнув у іншу сторону.

12 хв. Алаба порушив правила у власному штрафному майданчику і отримав жовту картку, а Ракітіч заробляє пенальті у ворота "Баварії"!!!

8 хв. Якщо спочатку здавалося, що "Баварія" має намір рвати і метати, то зараз гра помітно заспокоїлася. Команди по черзі контролюють м'яч, поки без небезпечних моментів.

5 хв. "Севілья" не має наміру лише оборонятися і їй вдається розвинути комбінацію на половині поля суперника.

2 хв. Мюнхенці з перших же секунд понеслися в атаку. Нам не нудно буде!

1 хв. Пролунав свисток арбітра. Матч стартував!!

- Команди вже на футбольному полі!

- Приємно нарешті бачити уболівальників на трибунах. Хоча б так.

- Вже завершують розминку команди. Ось-ось скоро все почнеться.

- На матч будуть допущені глядачі в обмеженій кількості - не більше 30% від місткості стадіону "Пушкаш Арена", тобто не більше 11 600 осіб.

- У білих кольорах гратимуть іспанці, німці - у червоних.

- Стартові склади:

"Баварія": Нойєр - Павар, Зюле, Алаба, Ернандес - Кімміх, Горецька - Гнабрі, Мюллер, Сане - Левандовскі
Запасні: Ульрайх, Нюбель, Мартінес, Кюізанс, Зіркзее, Боатенг, Девіс, Толіссо, Файн, Тілльман, Річардс, Мусіала

"Севілья": Буну - Навас, Кунде, Дієго Карлос, Ескудеро - Хордан, Фернандо, Ракітіч - Сусо, де Йонг, Окампос
Запасні: Вацлік, Діас, Гомес, Гудель, Ель Хаддад, Родрігес, Ен-Несірі, Акунья, Торрес, Васкес, Фернандес, Хіль