ru ua

У "Батьківщині" заявляють про зниження тарифів на газ для населення в деяких областях

Боротьба "Батьківщини" за зменшення тарифів на комунальні послуги вже принесла результат: мешканці багатьох регіонів України, які живуть у будинках без лічильників, отримали платіжки з удвічі меншими сумами за використання газу порівняно з попереднім місяцем. Про це повідомляє прес-служба ВО "Батьківщина".

У повідомленні підкреслюється, що це відбулося завдяки численним зверненням "Батьківщини" та позиції її лідера Юлії Тимошенко, в результаті чого уряд удвічі зменшив нормативи споживання газу для тих, хто не має лічильників.

"Це дозволило знизити у 1,5 - 2 рази тарифи для майже 15 млн громадян, тобто для третини населення країни", - підкреслили в "Батьківщині".
Так, мешканці столиці вже отримали платіжки, у яких нарахування за тарифом споживання газу в травні порівняно з квітнем зменшилося майже в 2 рази.

У "Батьківщині" заявляють про зниження тарифів на газ для населення в деяких областях

Нагадуємо, вчора "Батьківщина" в Київраді ініціювала створення робочої групи з обґрунтованості тарифів у столиці і висунула низку вимог до влади щодо їх зменшення.

За словами голови вінницької парторганізації Людмили Щербаківської, платіжні квитанції з нижчими тарифами прийшли й жителям Вінниці.

Щербаківська підкреслила, що "Батьківщина" провела велику аналітичну роботу з питання завищення тарифів ЖКГ і змусила уряд встановити нову справедливу ціну на газ.

Окрім того, повідомила вона, вінницька "Батьківщина" зібрала вже понад 100 тисяч підписів проти підвищення тарифів ЖКГ.

На Одещині також вдалося вдвічі знизити норми споживання газу.В "Батьківщині" підкреслили, що ПАТ "Одесагаз" також з 6 травня вдвічі знизило норми споживання природного газу для осель без лічильників, що суттєво відобразилося на оплаті для населення.

З цього приводу голова Одеського обласного партосередку "Батьківщини" Олег Радковський наголосив: "Це перший крок на шляху до справедливих тарифів. Він став можливий завдяки висновкам Робочої групи Верховної Ради з розгляду питань обґрунтованості підвищення цін на енергоносії та комунальні послуги, створення якої ініціювала фракція "Батьківщина".

Мешканцям Чернігова також прийшли платіжки за газ з удвічі меншими сумами.

На думку голови Чернігівського обласного партосередку Валерія Дубіля, це стало можливим завдяки наполегливій боротьбі "Батьківщини" та громадськості за справедливі тарифи на послуги ЖКГ.