"Батьківщина" закликає уряд не маніпулювати інформацією про життя країни в 2008, – Власенко

НовиниЕнергетика    15.07.2016 - 15:15

Фракція "Батьківщина" вважає непрофесійною заяву прем’єра Володимира Гройсмана про меморандум з МВФ 2008 року і закликає уряд "не маніпулювати інформацією про життя країни в 2008 році". Про це заявив народний депутат від "Батьківщини" Сергій Власенко, виступаючи в парламенті під час години запитань до уряду.

"Сьогодні відбулась чергова маніпуляція Гройсмана, який цитував меморандум з МВФ 2008 року. Думаю, що всі ми, свідомі громадяни України, жили в 2008 році і пам’ятаємо, які тоді були доходи населення, як люди могли сплачувати тарифи, могли отримувати нормальні кредити у банках, могли собі дозволити їздити у відпустку не один раз на рік. І добре бачимо, як ми живемо зараз", – зазначив Власенко.


"Я розумію, що ця особа, так званий прем’єр-міністр, у 2008 році або декілька років перед тим, ще фарбував огорожі на вінницькому цвинтарі, і тому не пам’ятає, що тоді відбувалося з тарифами", – зауважив Власенко.

Депутат нагадав прем’єр-міністру, що навіть в часи світової фінансової кризи 2008-2009 років тарифи на житлово-комунальні послуги для громадян на підвищувались, при цьому українці мали достатні доходи.

За словами Власенка, коли Гройсман розповідає про співпрацю між парламентом і Кабінетом Міністрів, "він має почати з себе – зокрема, почати відповідати на запити народних депутатів, чого він давно не робить".

"Коли народний депутат звертається до нього із запитанням, на яке він боїться дати відповідь, зокрема про те, як формуються тарифи, тому що у відповіді одразу буде видно корупцію, яка відбувається у вищих ешелонах влади, Гройсман переадресовує ці запити на інших осіб", – обурився нардеп.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top