Батальйон НАТО почав офіційно діяти в Латвії

Батальйон НАТО почав офіційно діяти в Латвії
Фото: генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг і міністр оборони Латвії Індуліс Берзинс (nato.int)

Латвійський контингент НАТО на військовій базі в Адажи очолила Канада

Контингент организації Північноатлантійського договіру (НАТО) під керівництвом Канади став офіційно присутнім на військовій базі Адажи в Латвії, сообщает Delfi.

Латвійська бойова група НАТО складається з більш ніж 1000 солдатів з Італії, Албанії, Польщі, Словенії, Іспанії і очолена канадськими фахівцями.

Також повідомляється, що менш ніж за два роки з моменту вторгнення російської армії на Донбас в НАТО подвоїлися сили реагування. Окрім того, боєготовність контингенту була підвищена таким чином, щоб протягом 48 годин зуміти прибути в будь-яку з держав-членів НАТО.

Зазначається, що після того, як НАТО продемонструвала свою оборонну спроможність, держави-члени зіткнулися з зростаючим оборонним бюджетом і підвищенням індивідуального військового потенціалу держав-членів. Крім того, розгортання чотирьох батальйонів було пов'язане із значним поліпшенням інфраструктури в Балтійському регіоні.

Нагадаємо, раніше були представлені результати опитування, згідно з яким Україна підтримала б на референдумі вступ до НАТО.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся