Батальйон "Айдар" затримав 4 представників ЛНР

НовиниНадзвичайні події    11.10.2014 - 11:28
Батальйон "Айдар" затримав 4 представників самопроголошеної "Луганської народної республіки" (ЛНР).

Батальйон "Айдар" затримав 4 представників самопроголошеної "Луганської народної республіки" (ЛНР). Про це повідомляє прес-центр Майдану.

Сьогодні командир "Айдар" Сергій Мельничук має намір доставити затриманих сепаратистів до входу Головного управління МВС.

"Я не можу дозволити повторення ситуації, яка була нещодавно з П. Малишом, не можу дозволити знущання над моїми бійцями ні фізичного, ні морального... Я прийняв рішення особисто передати затриманих і маю надію, що будуть проведені відповідні дії", - розповів Мельничук.

Серед затриманих сепаратистів: депутат обласної ради від Партії Регіонів, ректор Луганського державного інституту культури і мистецтв Віктор Філіппов - один з ініціаторів проведення референдуму про відокремлення області від України, а також три працівника міліції ЛНР" - колишні працівники МВС України в Луганську, які добровільно перейшли на бік сепаратистів.

За словами екс-міліціонерів, їм був доручений пошук і виявлення діючих працівників МВС України, а також пошук їх рідних і сімей з метою шантажу, вимагання викупу або вбивства. Відзначимо, що "міліціонери" ЛНР були затримані під час спроби розстрілу мирних громадян.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top