Барселона - Атлетико: онлайн-трансляція матчу

Барселона - Атлетико: онлайн-трансляція матчу Фото: Барселона - Атлетико

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

Онлайн-трансляція Ліги Чемпіонів матчу "Барселона" - "Реал" почнеться на РБК-Україна у 21:15, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 1".

Каталонці другий раз за тиждень приймають мадридський клуб, тільки сьогодні ставки набагато вище.

5 квітня, 21:45

Барселона "Камп Ноу"
Барселона - Атлетико 2:1
Гол: Суарес, 63, 74 - Торрес, 26
Барселона: тер Штеген, Альба, Маскерано, Піке, Алвес, Іньєста, Бускетс, Ракітіч, Неймар, Суарес, Мессі
Атлетіко: Облак, Хуанфран, Годін, Лукас Ернандес Пі, Філіпе Луїс, Сауль, Карраско, Габі, Коке, Грізманн, Торрес

Кінець матчу

83 хв. Таран виходить замість Іньєсти.
84 хв. Маскерано відзначається черговий карткою.

Барселона - Атлетико: онлайн-трансляція матчу81 хв. Серхі Роберто з'явився в грі замість Бускетса.

Барселона - Атлетико: онлайн-трансляція матчу79 хв. Лукас збив Неймара.
Барселона - Атлетико: онлайн-трансляція матчу76 хв. Патри вийшов на місце Гризманна.

Барселона - Атлетико: онлайн-трансляція матчу74 хв. ГОЛ! СУАРЕС РОБИТЬ ДУБЛЬ! Алвес м'яко подав з флангу і Луїс головою відправив м'яч у ворота!

Барселона - Атлетико: онлайн-трансляція матчу74 хв. Грізманн жорстко зірвав контратаку каталонців.

Барселона - Атлетико: онлайн-трансляція матчу71 хв. Суарес грубо зіграв проти Луїса.

Барселона - Атлетико: онлайн-трансляція матчу64 хв. Рафінья вийшов замість Ракітіча.

Барселона - Атлетико: онлайн-трансляція матчу63 хв. ГОЛ! Неймар потрапив м'ячем у Суареса і м'яч зрадницьки для Атлетіко залетів у ворота!

Барселона - Атлетико: онлайн-трансляція матчу59 хв. Луїс грубо грає під час чергової атаки Барси.

51 хв. Неймар класно прибрав суперника і пробив - м'яч потрапляє в поперечину!

49 хв. Ех! Яка краса! Мессі бив через себе у падінні, але трохи не влучив по воротах!

Другий тайм починається

Перерва

45 хв. Гра завелася, пристрасті розпалюються. Барса тисне, але створити моменти не може.

Барселона - Атлетико: онлайн-трансляція матчу35 хв. ОГО! Торрес знову грає в центрі поля і покидає поле!

Барселона - Атлетико: онлайн-трансляція матчу33 хв. Коке збив Мессі в центрі поля.

32 хв. Грізманн красиво бив у падінні і тер Штеген дістав м'яч з самого кута.

Барселона - Атлетико: онлайн-трансляція матчу29 хв. Торрес збив на своїй половині поля Іньєсту.

Барселона - Атлетико: онлайн-трансляція матчу26 хв. ГОЛ! Коке віддав м'яч на хід Торресу, який точно пробив між ніг тер Штегена.

24 хв. Грізманн вирішив пробити здалеку і вийшло непогано, але трохи неточно.

19 хв. Неймар бив головою після подачі Алвеса, але по воротах не влучив.

18 хв. Поки гра виглядає дуже рівною.

12 хв. Атлетіко забрав собі м'яч. Барса вичікує шансу втекти в атаку. Але поки що такої не з'являється.

5 хв. Мессі б'є здалеку - трохи мимо.

3 хв. Барса очікувано забрала собі м'яч. Поки без моментів.

Стартує поєдинок!

Першими чвертьфінал Ліги Чемпіонів буде відкривати команди-лідери іспанського чемпіонату. Але після матчів Приклади у команд дуже різниться стан. "Барселона" досить несподівано програла вдома Класіко "Реалу". А в цей же час "Атлетіко" розминався, громлячи "Бетіс".

Повинно трохи насторожувати вболівальників "Барси" після Класіко той факт, що Мессі був повністю закритий. А "Атлетіко" - команда, яка вміє захищатися в першу чергу. Хоча, саме "матрацники" є постійним "клієнтом" аргентинця - в їхніх воротах він відрізнявся 25 голів в 28 матчах.
В обох тренерів є травмовані. Але в цьому плані, "Барса" в кращому становищі - його травмовані є гравцями резерву. Так що, від каталонців длем максимально оптимальний склад. А ось у "Атлетіко" не зможе зіграти Химинес.

Головний тренер "Барселони" Луїс Енріке:

За останні роки ми вже грали з "Атлетіко" кілька разів. І все ж треба як слід вивчити суперника - ми повинні бути готові до того, що на цей раз він зіграє по-іншому. "Атлетіко" - топова команда з власною філософією. Вона використовує високий пресинг і небезпечно контратакує.