ua en ru

Банкова використовує проти Тимошенко "брудні технології" Медведчука і Манафорта, - Соболєв

Банкова використовує проти Тимошенко "брудні технології" Медведчука і Манафорта, - Соболєв Фото: Сергій Соболєв (УНІАН)

За словами Соболєва, наступного тижня очыкуються провокації біля офісів "Батьківщини"

Передвиборна стратегія Адміністрації президента України Петра Порошенка нічим не відрізняється від технологій Віктора Медведчука та Пола Манафорта, за допомогою яких дискредитували Юлію Тимошенко. Про це під час прес-конференції у Києві повідомив заступник керівника партії "Батьківщина" Сергій Соболєв, повідомляє прес-служба партії.

За словами Соболєва, наступного тижня "за вказівкою влади" наймані псевдоактивісти влаштовуватимуть провокації біля офісів "Батьківщини". Він також додав, що відповідні політтехнологічно вивірені покрокові інструкції отримали в усіх регіонах України. Як повідомляється, Соболєв також продемонстрував "кричущі докази використання брудних технології проти Юлії Тимошенко".

"Почерк інструкцій штабісти Порошенка взяли з інструкції Манафорта, яка розповсюджувалась під час правління Януковича. Ми бачимо ті самі речі, які лунали зі штабів Януковича і з вуст Манафорта. Зокрема, як розколювати країну за релігійною, мовною, територіальною ознакою, а також, як на цьому вигравати", - заявив він.

Він також додав, що "централізовано розіслані з Києва плани дискредитації Тимошенко" також мають багато спільного і з "темниками" для журналістів, які свого часу, за словами Соболєва, розробляв Віктор Медведчук. Крім того, він висловив переконання, що замість звітувати про свої "успіхи" або говорити, що не вдалося зробити, "штабісти Банкової" розробляють абсолютно іншу стратегію передвиборної кампанії.

"На жаль, тон дискусії, який задала Юлія Тимошенко через проведення відповідних форумів, через пропозиції змін до Конституції, бачення економічної, аграрної стратегії, наші опоненти заміняють тими ж методами зразка Манафорта", - сказав він, зауваживши, що за всю історію незалежної України жоден кандидат в президенти і "жоден штаб не вдавався до оббріхування дітей опонентів, як це зараз робить штаб Порошенка".

Крім того, повідомляється, що Соболєв звернувся особисто до чинного президента, "який санкціонує весь цей бруд", із закликом провести хоча б раз за історію України кампанію, де буде здорова жива дискусія, буде можливість змагання економічних, соціальних, політичних ідей, а не змагання у кількості бруду, який виливають на своїх опонентів.