Банки України стійкі до стресів, - нардеп Олександр Шепелєв

Українські банки володіють високою стійкістю до стресів, упевнений народний депутат України, член комітету Верховної Ради України з питань фінансів, банківської діяльності, податкової і митної політики Олександр Шепелєв.

"В даний час стабільність банківської системи набагато вище, ніж була, скажімо, у 2008 році. Важливо те, що у банків є реальний досвід подолання кризових ситуацій. Аналізуючи причини проблем, що виникли в 2008-2009 роках, багато з них стали більш обережними в кредитній політиці", - повідомив народний депутат Олександр Шепелєв.

На його думку, істотно розширився набір антикризових інструментів, яким володіє уряд і Національний банк України.

"Якщо згадувати криза 2008 року, варто помітити, що тоді не було реального і адекватного уявлення про те, що відбувається на міжнародних фінансових ринках. Були присутні ілюзії щодо короткостроковість проблем у світовій економіці. Зараз ситуація стала набагато більш зрозумілою, і це теж дозволяє говорити про стабільність вітчизняної банківської системи до можливим негативним проявам світової фінансової кризи", - підкреслив Шепелєв.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся