Банки Греції сподіваються отримати 18 млрд євро у вигляді облігацій EFSF на рекапіталізацію не пізніше 25 травня

Чотири найбільших грецьких комерційних банки сподіваються отримати 18 млрд євро (23 млрд дол.) у вигляді облігацій Європейського фонду фінансової стабільності (EFSF) на рекапіталізацію не пізніше 25 травня ц.р. Про це заявив зберіг анонімність високопоставлений грецький банкір, передає Reuters.

За його словами, кошти на рекапіталізацію будуть виділені таким банкам, як Alpha Bank, National Bank of Greece, Eurobank і Piraeus Bank. "Ми отримаємо гроші не пізніше п'ятниці (25 травня), а може бути - вже завтра", - заявив банкір.

Отримавши бонди EFSF, банки зможуть знову отримувати кошти безпосередньо від Європейського центрального банку (ЄЦБ). Раніше ЄЦБ призупинив грошово-кредитні операції стосовно низки грецьких банків через те, що вони до сих пір не були успішно рефінансовані, і закликав кредитні організації звернутися до Центрального банку країни за наданням коштів у рамках механізму з підтримання ліквідності (ELA).

Рекапіталізація банків є одним з найважливіших умов, що гарантує перерахування коштів в рамках другої кредитної програми "трійки" (Євросоюз, Європейський центральний банк, МВФ) обсягом 130 млрд євро, схваленої в березні.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся