ua en ru

Як банки працюватимуть на травневі свята: НБУ роз'яснив графік роботи

Як банки працюватимуть на травневі свята: НБУ роз'яснив графік роботи Фото: банки працюватимуть на травневі свята за індивідуальним графіком (Віталій Носач, РБК-Україна)

Згідно із законодавством, святковими та офіційними вихідними днями будуть 1 - 4 та 8-10 травня. Банки України самостійно визначають свій порядок роботи у вихідні, святкові та неробочі дні.

Про це повідомляє прес-служба Національного банку України (НБУ).

Як зазначається в повідомленні, незалежно від святкових та неробочих днів, система електронних платежів Національного банку (СЕП) працює у режимі 23/7, і банки мають можливість здійснювати міжбанківські платежі майже цілодобово та 7 днів на тиждень.

"Скористатися цією можливістю чи ні - кожен банк визначає самостійно на свій розсуд, враховуючи власні потреби та потреби своїх клієнтів, а також керуючись нормами законодавства України. Тому варто завчасно уточнити у свого банку графік роботи на травневі свята", - йдеться в повідомленні.

Банки, які здійснюватимуть міжбанківські платежі:

  • 1 - 4 травня - відображатимуть їх календарною датою першого наступного робочого (операційного) дня, тобто 5 травня 2021 року.
  • 8 - 10 травня - відображатимуть їх календарною датою першого наступного робочого (операційного) дня, тобто 11 травня 2021 року.