Банк "Фінанси та кредит" хоче стягнути з МАУ майже 1 млрд грн

Банк "Фінанси та кредит" хоче стягнути з МАУ майже 1 млрд грн
Фото: літак МАУ

Банк Жеваго подав до суду на авіакомпанію Коломойського

Банк "Фінанси та кредит" подав у суд на "Міжнародні авіалінії України" (МАУ) з вимогою стягнути майже 1 млрд грн. Про це РБК-Україна розповіли партнер представляє банк юридичної компанії FCLEX Андрій Нікітін і юрист Ігор Конопка.

Згідно з умовами договору між банком і МАУ, на авіакомпанію покладені зобов'язання, спрямовані на забезпечення погашення кредиту. Але, за словами юристів, з 2013 р. МАУ почала порушувати ці умови.

Це і стало приводом, щоб банк зажадав повернути всю суму кредиту негайно, пояснили представники FCLEX. При цьому, вони не змогли озвучити конкретне порушення умов з боку МАУ.

А, оскільки МАУ так і не виконали вимогу банку "Фінанси та кредит" звернулися до суду з вимогою стягнути заборгованість по цьому кредиту, на загальну суму 955 млн грн.

У відповідь старший юрист юрбюро "ECOVIS Бондар і Бондар" Олександр Кухар заявив РБК-Україна, що претензії банку абсолютно безпідставні.

"МАУ не порушувала умов кредитного договору та підстав для дострокового повернення кредиту немає", - підкреслив юрист "ECOVIS Бондар і Бондар", що представляє в судах інтереси авіакомпанії Ігоря Коломойського.

"Я не коментую конфлікти до закінчення їх розгляду в судах", - написав кореспонденту РБК-Україна в Facebook глава наглядової ради МАУ Арон Майберг.

Зазначимо, Банк "Фінанси і кредит" хоче стягнути з МАУ майже 1 млрд грн. Банк належить народному депутату і великому фінансистові-промисловцеві Костянтин Жеваго, авіакомпанія - Ігорю Коломойському.

Нагадаємо, суд зобов'язав МАУ повернути в держбюджет 27 млн грн боргу.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся