Балога просить Бойка втрутитися в ситуацію зі станом пожежної безпеки на АЕС України

НовиниСуспільство    27.03.2012 - 16:11

Міністр надзвичайних ситуацій Віктор Балога просить міністра енергетики та вугільної промисловості Юрія Бойка особисто втрутитися в ситуацію із забезпеченням пожежноїбезпеки на діючих атомних електростанціях України. Про це йдеться в листі Балоги до Бойка, передає прес-служба МНС.

Як зазначається в документі, МНС в порядку здійснення функцій державного нагляду за додержанням та виконанням вимог у сфері пожежної безпеки ДП НАЕК "Енергоатом" встановило, що досі залишаються нереалізованими протипожежні заходи, передбачені програмою першочергових заходів щодо підвищення безпеки АЕС України до 2005 року включно, хоча ця програма була завершена, і набула чинності концепція підвищення безпеки діючих енергоблоків атомних електростанцій.

Крім того, під час розробки концепції "Енергоатом" виключив протипожежні заходи з переліку організаційно-технічних та відніс їх до менш пріоритетних. При цьому не була розроблена нова галузева програма із забезпечення пожежної безпеки з урахуванням позитивного світового досвіду, діючих норм, правил, стандартів та рекомендацій МАГАТЕ.

Нагадаємо, Кабмін ввів заборону на закриття підприємств пожежними інспекторами.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top