ru ua

Балістична експертиза не знайшла співпадіння автоматів "Беркуту" із кулями, що вбили "Небесну сотню", - Москал

Балістична експертиза не знайшла співпадіння автоматів бійців спец підрозділу МВС "Беркут" з кулями, від яких загинули активісти Майдану на вул. Інститутській.

Балістична експертиза не знайшла співпадіння автоматів бійців спец підрозділу МВС "Беркут" з кулями, від яких загинули активісти Майдану на вул. Інститутській. Про це сьогодні на засіданні тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з питань розслідування протиправних діянь правоохоронних органів під час подій, пов'язаних з масовими акціями протесту, що відбувалися в Україні з 21 листопада 2013 р., повідомив голова комісії, народний депутат з фракції "Батьківщина" Геннадій Москаль, передає кореспондент РБК-Україна.

"Балістична експертиза не підтвердила співпадання ні одного автомата, який був вилучений у беркутівців, із тими кулями, які отримали вбиті", - заявив Москаль.

За його словами, вся зброя знаходиться на місці, але немає жодного документу.

Москаль також зазначив, що бійці "Беркуту" стріляли не власною зброєю, а тою, яку їм роздали.

"Доки не буде знайдена зброя, то до суду ні одна справа не піде. З тої інформації, якою я володію,то Захарченко (екс-голова МВС Віталій Захарченко) дав наказ озброїти "Беркут" і внутрішні війська... Сьогодні питання в тому, з якої зброї стріляв "Беркут", - сказав Москаль.

Він також додав, що перші 60 осіб, які загинули 20 лютого, були вбиті з автоматів Калашникова, а тільки потім почали стріляти снайпери