Бахматюк розповів, як відкрив китайський ринок для України

Київ, Неділя 06 грудня 2020 11:35
Бахматюк розповів, як відкрив китайський ринок для України
Фото: Олег Бахматюк (прес-служба)
Автор: РБК-Україна

Власник агрохолдингу "Укрлендфармінг" Олег Бахматюк розповів, як йому довелося прожити в Китаї 244 дні, щоб презентувати Україну в Китаї і відкрити китайський ринок для української продукції.

Про це бізнесмен розповів в інтерв’ю "112 каналу".

За його словами, коли він повертався з материкового Китаю, на митному посту в Шанхаї йому повідомили, що він пробув в Китаї безперервно 244 дні. Політичні і бізнес-кола КНР до того навіть не знали, де знаходиться Україна. Через рік на з’їзді комуністичної партії керівництво країни вже заявляло, що Україна є стратегічним партнером КНР.

"Коли ми у 2011 році приїхали з представником Deutsche Bank і зустрілись з представником CIC (це найбільший суверенний фонд в Китаї, він управляє сотнями мільярдів доларів, один з тих, що приймає рішення щодо економічного розвитку Китаю), я робив презентацію "Укрлендфармінгу” і України. Він слухав, був зацікавлений, а потім в кінці поставив питання: а Україна - це де? Це десь за Росією і Польщею? Через рік на з’їзді комуністичної партії Китаю в грудні 2012 року прем’єр-міністр Китаю і міністр економіки під час виступу сказав, що Україна - це стратегічний партнер Китаю", - говорить Олег Бахматюк.

За цей час, додає бізнесмен, він та представники "Укрлендфармінгу" зустрічались з багатьма китайськими компаніями та отримали дозвіл на постачання української кукурудзи в Китай.

"Ми привезли близько сотні китайський журналістів в Україну своїм коштом. Ми робили презентацію України в Китаї. На шпальтах китайських ЗМІ з тиражами в 100 млн екземплярів писали про нас. Ми побудували цей міст, по якому все це тепер рухається, і ми задоволені, що у нас це вийшло", - резюмує бізнесмен.

Нагадаємо, "Укрлендфармінг" - один з найбільших агрохолдингів країни за розмірами земельного банку. Підприємства групи компаній працюють в 600 населених пунктах у 22 регіонах України.

Група компаній займається вирощуванням зернових і олійних культур, насіння, тваринництвом і виробництвом яєць і яєчних продуктів (Avangardco IPL). Власником "Укрлендфармінг" є український бізнесмен Олег Бахматюк.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся