Б.Обама: РФ і США домовилися продовжувати консультації по ПРО.
Росія і США домовилися продовжувати консультації по протиракетній обороні (ПРО), заявив президент США Барак Обама на прес-конференції в Празі за підсумками підписання нового договору по скороченню стратегічних наступальних озброєнь (СНО-2).
Б.Обама відзначив, що підписання даного договору - "перший крок в далекій дорозі". "Ми сподіваємося, це послужить дискусії про скорочення не тільки нашої стратегічної і тактичної зброї", - сказав він. Президент США вважає, що необхідний обмін інформацією про двосторонні оцінки погроз, а також у сфері протиракетної оборони.
На думку президента США, питання нерозповсюдження ядерної зброї знаходяться у сфері інтересів не тільки Росії і США, але і інших країн. Він нагадав, що наступного тижня представники 47 країн прибудуть до Вашингтона для вироблення заходів по забезпеченню безпеки всіх ядерних матеріалів в світі.