Б.Колесніков представив нову державну цільову програму підготовки та проведення Євро-2012.

Віце-прем'єр-міністр України Борис Колесніков сьогодні представив державну цільову програму підготовки та проведення в Україні Євро-2012. Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.

За словами віце-прем'єр-міністра, у результаті виконання програми буде поліпшена транспортна і спортивна інфраструктура міст, які прийматимуть чемпіонат.

Зокрема, Б.Колесніков відзначив, що виконання програми забезпечить приведення у відповідність з європейськими нормами аеропортів у Києві, Донецьку, Львові та Харкові. Так, буде завершена реконструкція злітно-посадкових смуг, аеродромів та будівництво терміналів у цих аеропортах.

Крім того, згідно з програмою, до чемпіонату будуть побудовані автомобільні дороги загального користування, оновлено громадський та залізничний транспорт.

За словами Б.Колеснікова, виконання програми також сприятиме покращенню спортивної інфраструктури міст, які приймають Євро-2012. Крім двох існуючих стадіонів буде збудовано ще два, які відповідають вимогам ФІФА та УЄФА, що дасть змогу проводити змагання будь-якого рівня. До Євро-2012 буде збудовано, реконструйовано або переобладнано більш як 30 сучасних стадіонів і тренувальних баз.

Віце-прем'єр-міністр відзначив, що виконання програми сприятиме залученню інвестицій у сумі понад 80 млрд грн і збільшенню обсягів податкових надходжень до бюджетів майже на 28 млрд грн. За його словами, загалом для фінансування підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату з футболу 2012 р. програмою передбачено 26 млрд грн.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся