ru ua

Е.Соколовський: "Київенерго" 25 травня почне відключати електроенергію "Водоканалу", метрополітену і "Київпастрансу" за борги.

"Київенерго" 25 травня почне відключати електроенергію "Водоканалу", метрополітену і "Київпастрансу" за борги. Про це повідомив сьогодні на прес-конференції голова правління «Київенерго» Едуард Соколовський, передає кореспондент РБК-Україна.

«Зважаючи на таку ситуацію ми вимушені з вівторка (25 травня) почати відключати електроенергію боржникам, серед яких «Водоканал» (сума заборгованості 460 млн 509 тис. грн), «Київпастранс» (21 млн 894 тис. грн), метрополітену (47 млн 763 тис. грн) та інші. Звісно погасити такий борг одномоментно вони не зможуть, але ми поставимося з розумінням. Якщо боржники розрахуються, хоча б за поточне споживання, а також складуть графік розрахунків, так щоб вони були належним чином підтверджені і погоджені «Київенерго», - сказав він. Б.Соколовський зазначив, що закон не забороняє вживати такі заходи.

Б.Соколовський повідомив, що сума заборгованості споживачів за тепло- і електроенергію перед «Київенерго» становить близько 2 млрд грн. Він уточнив, що борг за тепло сягає 327 млн 887 тис. грн, за електроенергію -669 млн 846 тис. грн.

Він також повідомив, що заборгованість КМДА перед «Київенерго» на 1 травня 2010 р. по різниці в тарифах за тепло становить 1 млрд 868 млн грн.

Нагадаємо, заборгованість «Київенерго» перед «Газ України» за газ для вироблення тепла становить 2 млрд 100 млн грн.