Б.Обама поставив завдання уряду скоротити бюджетний дефіцит на 4 трлн дол. у найближчі 12 років

Президент США Барак Обама поставив завдання перед урядом країни скоротити бюджетний дефіцит на 4 трлн дол. у найближчі 12 років. Про це глава Білого дому повідомив в програмній промові в університеті ім.Джорджа Вашингтона. Він зазначив, що до вирішення питання необхідно підходити поступово, продовжуючи терміни і вибираючи пофазовий підхід. Він уточнив, що його пропозиція передбачає продовження бюджетної програми на 2012 р., передає РБК з посиланням на Associated Press.
За словами американського Президента, розробка цієї програми є відповіддю всім тим, хто нагадує, що США більше не може розраховувати тільки на збільшення боргів і зростання дефіциту.
Глава американської держави пропонує розробити механізм автоматичного регулювання державного боргу. Мова йде про можливу необхідність скорочення витрат бюджету крім програм соцзабезпечення, підтримки бідних та медичного обслуговування людей похилого віку.
Нагадаємо, дефіцит бюджету в 2011 р. очікується на рівні 1,65 трлн дол. Це близько 11% внутрішнього валового продукту США. Пропозиція Б.Обами може скоротити цю цифру до 2,5% до 2015 р. і до 2% - до 2020 р.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся