Б.Обама підтвердив, що США закінчать місію в Іраку 31 серпня 2010 року

Президент Сполучених Штатів Барак Обама, виступаючи з промовою на зборах ветеранів-інвалідів в Атланті, штат Джорджія, підтвердив, що військова місія США в Іраку буде завершена, як і планувалося, 31 серпня поточного року, а присутність США в Іраку буде замінена з військової на цивільну, передає радіо "Свобода". Б.Обама розраховує, що зусилля дипломатів будуть достатніми для проведення політики на Близькому Сході. Президент США також нагадав, що він оголосив про зміну іракської стратегії практично відразу після вступу на посаду.
«Я дав зрозуміти, що американська військова місія в Іраку триватиме до 31 серпня 2010 р., і зараз ми в точності слідуємо за розкладом», - зазначив Б.Обама.
Передбачається, що Збройні сили Сполучених Штатів займатимуться вишколом іракських військ і захистом інтересів США в регіоні. У даний момент на території Іраку перебувають 65 тис. американських військовослужбовців.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся