Б.Галушко: Електрометалургійний завод "Ворскла-сталь" планує запрацювати в 2014 р

П'ятниця 18 лютого 2011 14:00

Електрометалургійний завод "Ворскла-сталь" (м. Комсомольськ, Полтавська обл.), підконтрольний фінансово-промисловій групі "Фінанси та Кредит", планує запрацювати в 2014 р. Про це повідомив заступник губернатора Полтавської обл. Борис Галушко, передає кореспондент РБК-Україна.
За його словами, в 2011 р. на проектні та будівельні роботи планується витратити 50 млн грн.

На сьогодні в будівництво електрометалургійного заводу "Ворскла-сталь" вже вкладено близько 150 млн грн. Раніше очікувалося, що підприємство почне роботу в 2009 р.
Нагадаємо, біля Комсомольська (Полтавська обл.) на базі руд Кременчуцької магнітної аномалії ведеться будівництво електроплавильної металургійного заводу "Ворскла-сталь". В якості сировини та основних матеріалів на майбутньому заводі будуть використовувати окатиші Полтавського ГЗК. Вартість будівництва електроплавильної заводу складає 7 млрд грн. Потужність цього гіганта металургійної промисловості - 3 млн т низько-і середньовуглецевих марок сталі на рік.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся