Б.Бернанке: Економіка США все ще вимагає допомоги ФРС

Темпи відновлення економіки США після глибокої і затяжної рецесії нижче очікуваних, отже, економіка країни все ще вимагає допомоги Федеральної резервної системи, заявив глава ФРС США Бен Бернанке, повідомляє РБК.
Не дивлячись на те, що ФРС тримала ключову облікову ставку на рекордно низькому рівні впродовж двох років, економічне зростання США тільки починає набирати темпи, а рівень безробіття в країні залишається підвищеним. "Економіка країни відновлюється на порядок повільніше, ніж хотілося б", - цитує Associated Press Б.Бернанке.
Виступаючи на конференції в Прінстонськом університеті, де глава федерального резерву викладав економіку, Б.Бернанке зазначив, що спроби ФРС по відновленню економіки і зниженню рівня безробіття не досягли своїх цілей.
Глава ФРС також заявив, що необхідно налагодити додатковий дослідницький механізм, направлений на вивчення штучного роздування так званих "мильних пузирыв" в економіці. За його словами, вивчення подібних питань дасть можливість органам, що визначають фінансову політику, уникати кроків, неминуче ведучих до кризи.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся